İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  • Working Days

    9AM - 9PM

  • Saturday

    10AM - 8PM

  • Sunday

    Closed

Dudak Kontürü

Dudak Kontürü Nedir?

Dudak kontürü özel kalıcı makyaj makinaları ve bitkisel boyalardan elde edilerek dudak hattına şekil kazandırmak ve dudak içi renklendirmeye verilen isimdir.

Dudak Kontüründe Nelere Dikkat Ediyoruz?

Dudak kontürü uygulamasında seçilen rengin kişinin önerisiyle beraber karar verilmesini önemsiyorum çünkü alışık olduğu renk ya da renge yakın bir ton seçmek son derece önemlidir.

Yapılan dudak içi renklendirmeleri ruj gibi görünmeyip dudağın adeta kendi rengiymiş gibi bir görüntü kazanmasını sağlayacak bir teknik ile dudak kontürlerini yapmaktayım. Dudağa bir hat kazandırıyorum fakat bunu dudağın etrafına baskın bir çerçeve yaparak asla vurgulamıyorum.

Yaptığım kalıcı makyaj uygulamaların da doğallığı önemsediğimi daha önceki yazımda da dile getirmiştim yine dudak uygulaması içinde bu geçerlidir benim için, kalıcı makyajda ki hedefim ‘bir güzellik olmalı yüzde ama nerden kaynaklandığı anlaşılmamalıdır. Ki bugüne kadar yaptığım uygulamalardaki dönüşler de bu yönde bana aktarılmıştır. Dolayısıyla amacıma ulaşmış olmanın manevi hazzıyla işime önem vererek devam etmekteyim.