İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  • Working Days

    9AM - 9PM

  • Saturday

    10AM - 8PM

  • Sunday

    Closed

Kaş Vitamini

Kaş vitamini uygulaması; dökülmüş ya da yanlış alım sonucu küsmüş, incelmiş kaşları güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin enjekte edilmesi işlemidir. Kaş vitamini uygulaması küsmüş ya da dökülen kaşların canlanıp gürleşip tekrar çıkmasını amaçlayan profesyonel bir uygulamadır. Kaş vitamini uygulaması, kaşlarınızın tamamen doğal olarak güçlenmelerini sağlamak için uygulanan bir yöntemdir ve ortaya çıkan görüntü tamamen sizin kendi kaşlarınıza aittir.

Kaş vitamini uygulaması kalıcı makyaj, microblading, dövme ya da kaş ekimi demek değildir. Toplamda 4 seanstan oluşur. 15 günde bir seansa gelmeniz önerilir. Kaş vitamini tedavisi sonrası kişi yine yanlış kaş alımına devam ederse, kaşların tekrar küsme ihtimali her zaman vardır. Kaş vitamini uygulaması mutlaka işinin uzmanı kişilerce, profesyonel merkezlerde yapılmalıdır.

KAŞ VİTAMİNİ UYGULAMASI KİMLERE UYGULANABİLİR?

Kaş dökülmesinin en önemli nedeni aslında bilinçsiz kaş almadır. Bilinçsiz şekilde yapılan kaş alımları ilerleyen süreçte kıl köklerinin zayıflamasına yani “kaşların küsmesine” neden oluyor. Kaşları zayıflayan ya da dökülen kadınların yaşadığı problem büyük oranda bununla alakalıdır. Kaş vitamini uygulamasının en başarılı olduğu alan, kaş küsmesine bağlı dökülmelerdir. Bunun yanında yaş, stres, yetersiz beslenme gibi sorunların yarattığı durumlarda da kaş vitamini uygulaması oldukça başarılı sonuçlar verir.

KAŞ VİTAMİNİ UYGULAMASI KİMLERE UYGULANMAZ?

Kaş ve kirpiklerimizi sadece yanlış müdahale sonucunda kaybetmeyiz. Kimi zaman da tiroid rahatsızlıkları, atopik dermatit, saç kıran, kemoterapi gibi hastalıklar sebebiyle de kaş ve kirpiklerimizi kısmen veya tamamen kaybedebiliriz. Bu gibi durumlarda öncelikle kayba neden olan etmeni tespit etmek için dermatoloji ya da endokrinoloji branşlarına başvurmak gerekir. Örneğin kaş kaybının sebebi egzama veya bir mantar enfeksiyonu ise mutlaka dermatolog gözetiminde hastalık tedavi edilmelidir. Hastalığın tedavisinin bitiminde kaşların tedaviye ne derece yanıt verdiği gözlemlenir. Bazı durumlarda tedavi sonrası dökülen kaş ve kirpikler kendiliğinden geri gelebilir. Bunu olmadığı durumlar içinse kaş vitamini uygulaması düşünülebilir.

KAŞLARINIZI GÜÇLENDİRİN

Bilindiği üzere kaş güçlendirmek ya da yenisinin çıkmasını sağlamak için hint yağı, badem yağı vb gibi doğal yöntemlerin kısmen de olsa faydasını görsek de etkili bir çözüm için mutlaka daha profesyonel vitamin karışımlarının derinin altına nüfus edecek şekilde uygulanması gerekmektedir. İşinin uzmanı kişilerce, profesyonel merkezlerde yapılmalıdır. Yapılan kaş vitamini uygulamasından sonra, yukarıda bahsettiğimiz yağları dilerseniz evde kullanmaya devam edebilirsiniz. Kaşlarınız hacimli, belirgin ve gür görünmesini, aynı zamanda yüzünüze doğal bir ifade vermesini ve kalıcı olmasını istiyorsanız kaş vitamini uygulamasını tercih edebilirsiniz. Kaş vitamini kaşlarınızın performansını artırmak, doğal olarak güçlenmelerini sağlamak için uygulanan bir yöntemdir ve ortaya çıkan görüntü tamamen sizin kendi kaşlarınıza aittir. Öte yandan uygulamanın ne derece başarılı olacağının, kullanılan ürünlerin kalitesine ve uzmanın tecrübesine bağlı olduğunu da unutmamanızı öneririz.