İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  • Working Days

    9AM - 9PM

  • Saturday

    10AM - 8PM

  • Sunday

    Closed

Spa Manikür Spa Pedikür

El ve ayak bakımı kadın-erkek hepimizin önem verdiği konulardan biridir. Temiz tırnaklar insanın kişisel temizliğine ne kadar önem verdiğinin göstergesidir. Sağlıklı, bakımlı ve şık ellere ve ayaklara sahip olmayı herkes ister.Merkezimizde el-ayak bakımı çok önem verdiğimiz alanlardan biri olup, aşağıdaki farklı hizmetler ile sağlanmaktadır.
1. Manikür
2. Pedikür
3. Kalıcı Oje
4. Protez Tırnak
5. Tırnak Tasarımı / Nail Art

Manikür

Tırnak yapınıza, tırnak etrafındaki etlerin kalınlığına göre uygulamada farklılık göstermesi gereken manikür işlemi çok da ayırt edici bir hizmet koludur. Manikür pilav gibidir, çok kolay ama herkes kıvamında yapamaz.

Pedikür

Ayak parmakları eller kadar açıkta değildir. Kapalı kaldıkları ve ayakkabı içerisinde sıkıştıkları sürece tırnak batması veya tırnak hasarı gibi sorunlara daha sık rastlanır. Tüm bu problemlerden kurtulmak ve bakımlı, temiz ayaklara sahip olmak için merkezimize bekleriz.

Kalıcı Oje

Tüm dünyada hızla yayılan ve kullanılan kalıcı oje modası, merkezimizde en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. Normal ojeler uygulandıktan sonra ufak darbelerde ve gün geçtikçe yıpranmaya bağlı olarak tırnaklarınızdan sökülür ve kötü bir görüntüye neden olur. Bunu engellemek ve sürülen ojenin ilk gün gibi sağlam, bakımlı ve parlak kalmasını sağlamak amacıyla uygulanan teknoloji neticesinde geliştirilen tekniktir. Birinci katmanda öncelikle yüzey astarı adı verebileceğimiz jel sürüldükten sonra kurutulur ve beklenir. Biraz süre geçtikten sonra bir kat boya uygulaması yapılır. Ardından bir kat daha yaparak toplamda iki kat oje sürülür ve kurutulur. Merkezimizde Alessandro marka kalıcı oje kullanmaktayız ve ojelerimiz 1 ay sonra bile ilk günki kadar parlak, sağlam ve şık görünmektedir.

  •  

Protez Tırnak

Protez tırnak, tırnağı olmayan, tırnak yeme alışkanlığı olan, tırnakları uzamayan, kırılan, zayıf, güçsüz, kısa ve şekilsiz olan kişilerde uygulanan estetik bir işlemdir. Protez tırnak işlemi ile tırnaklar daha estetik ve sağlıklı gösterilir ve orjinal tırnakların alttan uzaması beklenirken üst görüntünün daha bakımlı olması sağlanır.
Eğer tırnak yemek gibi kötü bir alışkanlığınız varsa ya da iş gereği tırnaklarınızın düzgün olması gerekiyorsa, protez tırnaklar sizin için hayat kurtarıcı olacaktır.Aynı durum, düğünler ve partiler gibi hayatımızdaki özel günler için de geçerlidir. Gelinlerin düğünlerde gösterişli ve bakımlı ellere sahip olmak için vazgeçilmezi haline gelmiştir. Öncelikle manikür ile el ve tırnaklar, protez için hazırlanır. Sonrasında tırnak üzeri özel bir el aleti ile pürüzsüz hale getirilir ve kişinin kendi tırnağı üzerine özel, kıvamlı bir jel sürülüp kişinin tercihine göre şekillendirilir.

Ardından yapılan tırnak özel bir cihazın ışığı ile sabitleştirilir. Tırnak yapıldıktan sonra kişisel tercihe göre oje ve cila uygulaması yapılır tırnaklar kurutulur. Kaliteli malzeme kullanılmadığında İltihaplanmaya, cilt problemlerine, yanmaya, acıya ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Merkezimizde Alessandro fibre jel protez tırnak tekniği kullanılmaktadır.

Tırnak Tasarımı / Nail Art

Nail art, tırnak süsleme sanatıdır. Gösterişli ve daha bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kadınların hızla artması ile oldukça ilgi çeken nail art, tırnakların çeşitli desenlerle süslenerek daha güzel, daha ilgi çekici ve daha bakımlı görünmesini sağlar. Merkezimizde nail art için çok çeşitli aparatlar kullanılmakta ve uzmanlarımız oje ile de binlerce model, desen ve renk seçeneği ile nail art yapmaktadır.Süsleme işleminde klasik ojelerin yerine daha pigmentli ojeler tercih edilebilir. Fakat klasik ojelerin kullanılmasının da bir sakıncası yoktur. İstenilen şeklin veya desenin verilmesi için bu işlemi kolaylaştıracak çeşitli fırçalar vardır. Bu fırçalar genellikle ince uçludur. Bu fırçalar sayesinde puantiye, kelebek, çiçek gibi çeşitli desenlerle tırnaklar süslenebilir. Burada yaratıcılıkla doğru orantılı olarak istenilen şekil veya desen ortaya çıkarılabilir.